#7800

Různé

Různé
#7800

Různé

Books, Various
966 zobrazení
1 800 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
7. 12. 2016 18:00
9. eAukce
9. eAukce

stav

Mincovní závaží lotová, obal a 6 misek (1/4, 1/2, 1, 2, 4, 8 a 16 lotů), značeno rakouským orlem, nedatováno, vnější průměr 56 mm, výška 46 mm