#7645

Nouzovky české 19. století

Nouzovky české 19. století
Nouzovky české 19. století
Nouzovky české 19. století
#7645

Nouzovky české 19. století

Paper Money
763 zobrazení
1 400 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 600 Kč
7. 12. 2016 18:00
9. eAukce
9. eAukce

stav
3~5

Leitmeritz (Litoměřice), C. W. Medau, 2(2x), 4 Kr C.M. - březen 1849, VR.730.14.02.O, 730.14.03.O, 730.14.04.O, 1x poškozená 3 ks