#7641

Nouzovky české 19. století

Nouzovky české 19. století
#7641

Nouzovky české 19. století

Paper Money
771 zobrazení
1 100 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 900 Kč
7. 12. 2016 18:00
9. eAukce
9. eAukce

stav
0,0,4

Gabel (Jablonné v Podještědí), Adam Helwig Sohn, 3, 6, 10 Kr C.M. - duben 1849, VR.345.04.02.F, 345.04.03.F, 345.04.04.F, poslední z nich poškozená 3 ks