#7639

Nouzovky české 19. století

Nouzovky české 19. století
Nouzovky české 19. století
Nouzovky české 19. století
#7639

Nouzovky české 19. století

Paper Money
885 zobrazení
650 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 600 Kč
7. 12. 2016 18:00
9. eAukce
9. eAukce

stav
4~5

Fürstenbruck (Kněžmost), Joseph Zdobinsky, 4 Kr C.M. - 4. 4. 1849, VR.340.02.02.O, vzácná, poškozená