#7638

Nouzovky české 19. století

Nouzovky české 19. století
Nouzovky české 19. století
Nouzovky české 19. století
#7638

Nouzovky české 19. století

Paper Money
853 zobrazení
1 600 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 600 Kč
7. 12. 2016 18:00
9. eAukce
9. eAukce

stav
4~5

Carlsbad (Karlovy Vary), Johann Becher, 1 Kr W.W. - b.d., Alexander Duffin, 3 Kr C.M. - b.d., Joseph Schuller, 3 Kr C.M. - b.d., Eger, Joh. Ad. Gabriel, 3 Kr C.M. - b.d., VR.185.02.02.a.O, 185.08.08.O, 185.28.03.O, 265.14.08.O, všechny poškozené 4 ks