stav | I-II |
Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči, 2x udělená, stříbro, značeno nečitelně, puncovano, páska za druhé udělení stříbrná, puncovaná, značeno "WK", Marko.146a+A08b