3 800 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Kateřinky, Moravské Švýcarsko, 1906, stav velmi dobrý

140 CZK
vyvolávací cena:
140 CZK

Blansko - Klepačov, 1917, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
140 CZK

Letovice, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
120 CZK

Sloup, Hotel Šošůvka, 1904, stav velmi dobrý, stav dobrý

vyvolávací cena:
150 CZK

Brno - Královo Pole, sanatorium , stav výborný

130 CZK
vyvolávací cena:
120 CZK

Brno, nádraží, 1900, stav výborný

160 CZK
vyvolávací cena:
160 CZK

Brno, nádraží, lokomotivy, vlaky, 1910, drobné poškození uprostřed nahoře, jinak stav dobrý

vyvolávací cena:
140 CZK

Brno, Nová ulice, 1903, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
120 CZK

Brno, Winterhollerovo náměstí, DA, stav dobrý

150 CZK
vyvolávací cena:
150 CZK

Nová Ves u Ivančic, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
100 CZK

Rajhrad, 1911, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
140 CZK

Židlochovice, zámek, lidé, R-U, stav výborný

vyvolávací cena:
180 CZK

Krnov, Jägerndorf, náměstí, R-U, stav výborný

260 CZK
vyvolávací cena:
150 CZK

Krnov, Jägerndorf, ulice, 1913, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
150 CZK

Krnov, Jägerndorf, Sparcassa, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
140 CZK

Rýmařov, Römerstadt, stav výborný

vyvolávací cena:
220 CZK

Rýmařov, Römerstadt, barevná litografie, stav výborný

vyvolávací cena:
100 CZK

Břeclav, nádraží, stav velmi dobrý