vyvolávací cena:
80 CZK

Wartburg, foto velikosti mf, stav velmi dobrý

260 CZK
vyvolávací cena:
140 CZK

Vojenské vozidlo, voják, 1915, stav velmi dobrý

160 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Německý letoun, 2.sv.válka, vf, 1943, stav velmi dobrý

220 CZK
vyvolávací cena:
140 CZK

Lodě, S.M.S. Erzherzog Karl, dvojnásobně velká pohlednice, 1908, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
60 CZK

Kohout, slepice, stav výborný

vyvolávací cena:
80 CZK

Koně, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
80 CZK

Kůň, sign., stav výborný

80 CZK
vyvolávací cena:
80 CZK

Kůň, sign., stav výborný

vyvolávací cena:
80 CZK

Kůň, sign., stav výborný

vyvolávací cena:
60 CZK

Muž s koněm, stav velmi dobrý

340 CZK
vyvolávací cena:
70 CZK

Jezevčík, štěňata, 1919, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
60 CZK

Žena, kůň, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
70 CZK

Na co jsem zapomněl, barevná litografie, stav výborný

vyvolávací cena:
100 CZK

Židovský hřbitov na Skalce, 1935, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
400 CZK

Typy rabínů, Osvětim, fotografie 18 x 13 cm, foto Birn 1947, originál, stav výborný

vyvolávací cena:
350 CZK

Muži a ženy při práci, Osvětim, fotografie 18 x 13 cm, foto Birn 1947, originál, stav výborný

vyvolávací cena:
100 CZK

Rabín, stav velmi dobrý

120 CZK
vyvolávací cena:
120 CZK

Olomoucká synagoga, 1915, stav velmi dobrý