#806

Československo

Československo
Československo
Československo
Československo
Československo
Československo
Československo
#806

Československo

Phaleristic
1522 zobrazení
300 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
5. 9. 2020 09:00
96. aukce
96. aukce

STAV
I

Řád Bílého lva, kolana řádu, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, luxusní kožená etue značená KARNET A KYSELÝ PRAHA XI., velmi kvalitní muzejní kopie, zhotoveny jen 2 kusy, jeden věnován do muzea, celková hmotnost 298 g