STAV | I |
Řád Bílého lva, kolana řádu, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, luxusní kožená etue značená KARNET A KYSELÝ PRAHA XI., velmi kvalitní muzejní kopie, zhotoveny jen 2 kusy, jeden věnován do muzea, celková hmotnost 298 g