#97

Řády a vyznamenání

Řády a vyznamenání
Řády a vyznamenání
Řády a vyznamenání
Řády a vyznamenání
Řády a vyznamenání
#97

Řády a vyznamenání

Phaleristic
1571 zobrazení
750 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
1. 12. 2018 09:00
89. aukce
89. aukce

STAV
I

Řád socialismu, zlato, smalty, české granáty, značeno "S1P" (Safina), puncováno puncem a "750", celková hmotnost včetně stuhy a závěsem 78,07 g, neudělený exemplář s dorytým číslem 4, orig. červená etue s černým tiskem, VM.30 Dle zjištění bylo vyrobeno celkem 7 ks dekorací připravených k udělení, nakonec exemplář číslo 1 dostal pouze Rudolf Slánský, generální tajemník ÚV KSČ, zbytek zůstal neudělen