#1690

Německo - Lippe

Německo - Lippe
Německo - Lippe
Německo - Lippe
Německo - Lippe
#1690

Německo - Lippe

Europe and World
1 limit
1163 zobrazení
70 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
2. 12. 2017 14:00
83. aukce
83. aukce

stav
I-II

Řád Leopolda (Leopold-Orden), 3. typ, čestný velkokříž (1917 - 1918), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Nimm.1160, nep. poškoz. smalt na dolním rameni, vzácný