datum aukce 02. 12. 2017 14:00
682
prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

1690. Německo - Lippe

Řád Leopolda (Leopold-Orden), 3. typ, čestný velkokříž (1917 - 1918), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Nimm.1160, nep. poškoz. smalt na dolním rameni, vzácný

stav I-II

2****2 70 000 CZK 02. 12. 2017 15:55:29