datum aukce 02. 12. 2017 14:00
606
vyvolávací cena: 30 000 CZK

1682. Albánie

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, 3. typ 1970 - 1990, zlato, neznačeno, nepuncováno, původní neznačená etue, celková hmotnost 18,32 g

stav I-II