datum aukce 02. 12. 2017 14:00
10
853
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 26 000 CZK

1675. Československo - odznaky vojenských škol

Odznak pro absolventy vysoké intendantské školy 1939, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", jako Krubl.tab.3/4

stav I

6****4 50 000 CZK 02. 12. 2017 15:51:43