datum aukce 02. 12. 2017 14:00
7
805
prodáno za: 36 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

1630. Československo

Řád přátelství, stříbro zlacené, české granáty, neznačeno, puncováno puncem "3" (0,900), VM.61, malá stužka s jedním českým granátem, pův. červená kombinovaná etue kůže a karton bez tisku

stav I

9****3 36 000 CZK 02. 12. 2017 15:42:20