datum aukce 02. 12. 2017 14:00
6
774
prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

1625. Československo

Zlatá hvězda hrdiny ČSSR, II. vydání, muzejní kopie, bez čísla, bronz zlacený, smalty, neznačeno, VM.40-II, pův. etue

stav I

Sál 24 000 CZK 02. 12. 2017 15:41:31
Sál 22 000 CZK 02. 12. 2017 15:41:30
2****4 22 000 CZK 02. 12. 2017 15:41:30
2****4 20 000 CZK 02. 12. 2017 15:41:26