datum aukce 02. 12. 2017 14:00
4
994
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

1616. Československo

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, II. vydání, číslo 218, zlato, značeno "UŘ 2" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "750", VM.29-II, pův. etue bez zlatého tisku

stav I

8****1 50 000 CZK 02. 12. 2017 15:39:18