datum aukce 02. 12. 2017 14:00
6
704
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

1612. Československo

Československé vyznamenání práce, I. třída, Zlatá medaile Hrdina práce, I. vydání, stříbro zlacené, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "987" a POZLACENO, VM.27-A-1, KH.2a, mimořádně vzácné

stav I

1****1 50 000 CZK 02. 12. 2017 15:38:06