datum aukce 02. 12. 2017 14:00
4
739
prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

1606. Československo

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, II. stupeň, stříbro, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-II, chybí podložka

stav I

8****1 28 000 CZK 02. 12. 2017 15:36:34