datum aukce 02. 12. 2017 14:00
765
vyvolávací cena: 18 000 CZK

1602. Československo

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "937", VM.18-I

stav I