datum aukce 02. 12. 2017 14:00
7
931
prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

1593. Československo

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, hvězda I. stupně, stříbro, stříbro zlacené, značeno SPINK & SON LONDON, nepuncováno, VM.15-I-A

stav I

2****4 65 000 CZK 02. 12. 2017 15:33:51
1****1 60 000 CZK 02. 12. 2017 15:33:51
2****4 55 000 CZK 02. 12. 2017 15:33:45
Sál 50 000 CZK 02. 12. 2017 15:33:45
2****4 48 000 CZK 02. 12. 2017 15:33:40