datum aukce 02. 12. 2017 14:00
624
prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 60 000 CZK

1590. Československo

Řád Bílého lva, civilní skupina, II. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, chybí štítek na rev. se značením výrobce, orig etue značená KARNET KYSELÝ PRAHA, VM.9-b-B

stav II

1****1 65 000 CZK 02. 12. 2017 15:33:05
7****4 60 000 CZK 02. 12. 2017 15:33:00