datum aukce 02. 12. 2017 14:00
6
1020
prodáno za: 170 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

1586. Československo

Řád Bílého lva, vojenská skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.9-a-A

stav I

7****4 170 000 CZK 02. 12. 2017 15:32:11