datum aukce 02. 12. 2017 14:00
496
prodáno za: 44 000 CZK
vyvolávací cena: 40 000 CZK

1575. Rakousko - Uhersko

Pamětní odznak císaře Františka Josefa I., I. třída, železo patinované, bronz zlacený, signováno R. MARSCHALL, Marko.417, velmi vzácné

stav I

Sál 44 000 CZK 02. 12. 2017 15:29:33
Sál 42 000 CZK 02. 12. 2017 15:29:31
1****3 42 000 CZK 02. 12. 2017 15:29:31
1****3 40 000 CZK 02. 12. 2017 15:29:28