datum aukce 02. 12. 2017 14:00
3
554
prodáno za: 38 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

1573. Rakousko - Uhersko

Tyrolská jubilejní medaile pro obránce 1859 - 1909, stříbrná medaile, stříbro, značeno R. PLACHT, puncováno "A", Marko.413, velmi vzácná

stav I

5****7 38 000 CZK 02. 12. 2017 15:29:02