datum aukce 02. 12. 2017 14:00
2
516
prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

1570. Rakousko - Uhersko

Jubilejní pamětní medaile pro cizince na 60 let vlády císaře Františka Josefa I., stříbrná medaile, stříbro, neznačeno, puncováno "A", Marko.407

stav I

1****8 34 000 CZK 02. 12. 2017 15:28:29