datum aukce 02. 12. 2017 14:00
2
870
prodáno za: 120 000 CZK
vyvolávací cena: 100 000 CZK

1535. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, zlatá medaile, V. vydání 1849 - 1859, František Josef I., zlato, nesignováno, nepuncováno, Marko.220 (27,99 g), velmi vzácná

stav I-II

5****7 120 000 CZK 02. 12. 2017 15:21:12