datum aukce 02. 12. 2017 14:00
751
prodáno za: 75 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

1525. Rakousko - Uhersko

Válečný kříž za civilní zásluhy, I. třída, stříbro zlacené, smalty, 3x značeno "WW" (Wiener Werkstätte), 3x "AA", Marko.151, velmi vzácné

stav I

1****3 75 000 CZK 02. 12. 2017 15:18:49
Sál 75 000 CZK 02. 12. 2017 15:18:49
1****3 70 000 CZK 02. 12. 2017 15:18:44