datum aukce 02. 12. 2017 14:00
6
598
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

1518. Rakousko - Uhersko

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno "A", Marko.136

stav I

4****9 4 000 CZK 02. 12. 2017 15:17:20