datum aukce 02. 12. 2017 14:00
5
753
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

1517. Rakousko - Uhersko

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací, plně vysmaltovaný madailon na Av., stříbro zlacené, neznačeno, Marko.136i

stav I

4****4 4 000 CZK 02. 12. 2017 15:17:12