datum aukce 02. 12. 2017 14:00
4
722
prodáno za: 4 200 CZK
vyvolávací cena: 3 400 CZK

1516. Rakousko - Uhersko

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.134f, původní stuha

stav I

4****9 4 200 CZK 02. 12. 2017 15:17:02