#1516

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1516

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1187 zobrazení
4 200 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 3 400 Kč
2. 12. 2017 14:00
83. aukce
83. aukce

stav
I

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.134f, původní stuha