datum aukce 02. 12. 2017 14:00
880
prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

1515. Rakousko - Uhersko

Vojenský záslužný kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, stříbro zlacené, zlato, značeno "RS" (R. Souval Wien), puncováno, na průvlečném očku "A", Marko.130a, velmi vzácné

stav I-II

5****7 70 000 CZK 02. 12. 2017 15:16:51