datum aukce 02. 12. 2017 14:00
2
868
prodáno za: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

1514. Rakousko - Uhersko

Záslužný kříž pro vojenské duchovní, kříž II. třídy, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.125a

stav I-II

1****3 16 000 CZK 02. 12. 2017 15:16:41