datum aukce 02. 12. 2017 14:00
3
788
prodáno za: 48 000 CZK
vyvolávací cena: 40 000 CZK

1513. Rakousko - Uhersko

Řád Alžběty, řádový kříž II. třídy, zlato, stříbro, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno, Marko.110, chybí stuha

stav I

1****8 48 000 CZK 02. 12. 2017 15:16:28