datum aukce 02. 12. 2017 14:00
4
889
prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 9 000 CZK

1512. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., punc "*", Marko.098e

stav I-II

4****9 11 000 CZK 02. 12. 2017 15:16:17