datum aukce 02. 12. 2017 14:00
3
867
prodáno za: 19 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

1511. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE IN WIEN, puncováno, Marko.098c

stav I

1****8 19 000 CZK 02. 12. 2017 15:16:05