datum aukce 02. 12. 2017 14:00
3
772
prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

1510. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, důstojnický kříž s válečnou dekorací, bronz zlacený, smalty, značeno VINC. MAYER´S SÖHNE WIEN a 2x "*", Marko.094f

stav I-II

3****2 28 000 CZK 02. 12. 2017 15:15:52
6****6 26 000 CZK 02. 12. 2017 15:15:47