datum aukce 02. 12. 2017 14:00
3
1322
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

1509. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, důstojnický kříž, zlato, smalty, značeno VINC. MAYER´S SÖHNE WIEN a "VM", puncováno na jehle 2x "A" , Marko.093a

stav I

3****6 80 000 CZK 02. 12. 2017 15:15:26