datum aukce 02. 12. 2017 14:00
835
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

1508. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, komandérský kříž, zlato, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.086c

stav I-II

1****3 50 000 CZK 02. 12. 2017 15:15:10