datum aukce 02. 12. 2017 14:00
3
918
prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

1507. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací, rudolfovou korunou, meči a malou dekorací II. třídy, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.074g+K17

stav I

3****8 24 000 CZK 02. 12. 2017 15:14:56
Sál 22 000 CZK 02. 12. 2017 15:14:56
3****8 20 000 CZK 02. 12. 2017 15:14:49