datum aukce 02. 12. 2017 14:00
2
821
prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

1506. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací a meči, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.074e

stav I

1****8 11 000 CZK 02. 12. 2017 15:14:36