datum aukce 02. 12. 2017 14:00
683
prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

1505. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací, zlato, smalty, značeno "AEK", puncováno puncem a "A", Marko.074c

stav I

1****3 55 000 CZK 02. 12. 2017 15:14:22