datum aukce 02. 12. 2017 14:00
868
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

1504. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída, zlato, smalty, značeno na pendilích ROTHE WIEN, nepuncováno, Marko.073f

stav I

5****7 50 000 CZK 02. 12. 2017 15:14:00