datum aukce 02. 12. 2017 14:00
768
vyvolávací cena: 50 000 CZK

1503. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, puncováno puncem na kroužku, vydání z roku 1815, Marko.073a, původní stuha, velmi vzácné

stav I