datum aukce 02. 12. 2017 14:00
2
827
prodáno za: 42 000 CZK
vyvolávací cena: 36 000 CZK

1502. Rakousko - Uhersko

Leopoldův řád, rytířský kříž, stříbro, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno puncem a 2x "A", Marko.051c

stav I

2****1 42 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:23
1****3 40 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:21