datum aukce 02. 12. 2017 14:00
805
prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 40 000 CZK

1501. Rakousko - Uhersko

Řád svatého Štěpána, malý kříž řádu s malou dekorací velkokříže, stříbro zlacené, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, výroba 20. - 30. léta 20. století, Marko.028+K01

stav I

Sál 55 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:06
Sál 50 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:04
5****7 50 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:04
5****7 48 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:04
Sál 46 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:04
5****7 44 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:02
Sál 42 000 CZK 02. 12. 2017 15:13:02
5****7 40 000 CZK 02. 12. 2017 14:56:17