datum aukce 20. 05. 2017 10:00
2
1781
prodáno za: 1 000 000 CZK
vyvolávací cena: 500 000 CZK

2123. Československo

Řád socialismu, zlato, smalty, české granáty, značeno nečitelně, puncováno puncem a "750", celková hmotnost 85,58 g, neudělený exemplář s dorytým číslem 6, orig. etue

Stav I

1****8 1 000 000 CZK 20. 05. 2017 16:16:00
1****1 950 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:56
1****8 900 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:52
1****1 850 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:47
1****8 800 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:42
1****1 750 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:38
1****8 750 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:38
1****1 700 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:34
1****8 650 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:34
1****1 600 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:29
5****8 550 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:29
1****1 500 000 CZK 20. 05. 2017 16:15:07