datum aukce 03. 12. 2016 09:00
933
vyvolávací cena: 170 000 CZK

914. Československo

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída na dámské stuze, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), nepuncováno, VM.9-b-B

stav I