stav | I |
Řád Milana Rastislava Štefánika, III. třída, číslo 37, stříbro zlacené, značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Nov.195c, stužka, špendlíková miniatura, orig. luxusní kožená etue, udělovací dekret z 8. 5. 1992, orig. podpis Václava Havla, fotografie nositele se všemi dekoracemi