#4883

Rusko - SSSR

Rusko - SSSR
#4883

Rusko - SSSR

Orders and Decorations - USSR
3 limity
1464 zobrazení
24 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
6. 12. 2015 17:00
69. aukce
69. aukce

condition
I-II

Medaile Ušakova, číslo 14771 (1945), stříbro, nepuncováno, neznačeno, v letech 1944 - 1945 uděleno kolem 4000 ks, do roku 1971 celkem 14195 ks