Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#4883
8
Rusko - SSSR
#4883
8
Rusko - SSSR
Orders and Decorations - USSR
3 limity
1464 zobrazení
24 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
6. 12. 2015 17:00
69. aukce
Aukční katalog
condition
I-II
Medaile Ušakova, číslo 14771 (1945), stříbro, nepuncováno, neznačeno, v letech 1944 - 1945 uděleno kolem 4000 ks, do roku 1971 celkem 14195 ks
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript