#4831

Rusko, Bělogvardějci

Rusko, Bělogvardějci
Rusko, Bělogvardějci
Rusko, Bělogvardějci
#4831

Rusko, Bělogvardějci

Orders and Decorations - Russia
1455 zobrazení
28 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2015 17:00
69. aukce
69. aukce

condition
I

Řád sv. Stanislava, I. třída, po roce 1920, bronz zlacený, smalty, neznačeno, soukromá legionářská výroba v pravděpodobně v Německu